Πρόγραμμα Μαθημάτων

2021 - 2022

*** Λόγω covid-19 ενδέχεται να υπάρξουν μικρές τροποποιήσεις στο πρόγραμμα *** Λαμβάνονται και τηρούνται αυστηρά όλα τα μέτρα πρόληψης και προστασίας από τον covid-19, όπως προβλέπονται από τον ΕΟΔΥ, το Υπουργείο Υγείας και το Υπουργείο Πολιτισμού***
Background Image
Δευτέρα

Δευτέρα

A’ αίθουσα

17:30-18:30  Μουσικοκινητική Αγωγή
18:30-20:00  Moyenne I (Ballet)
20:00-21:30  Προεπαγγελματικό-φυτώριο (Βallet)

 

Β’ αίθουσα

18:00-19:00  Préparatoire (Ballet)
19:00-20:00  Elémentaire (Βallet)

 

 
Τρίτη

Τρίτη

Α’ αίθουσα

09:00-10:00  Stretching (πρωινό τμήμα)                                                                                                                                  ...............................................................


18:00-19:30  Moyenne II (Ballet)                                                                                                                                       

19:30-21:00  Avance (Ballet)

21:00-22:00  Stretching (βραδυνό τμήμα)

Β’ αίθουσα

18:30-19:30 Σύγχρονος & Δημιουργικός χορός (6-8 ετών)                                                                                           

19:30-20:30 Σύγχρονος χορός και Αυτοσχεδιασμός (9-11 ετών)                                                                                   

21:00-22:30 Σύγχρονος χορός Ενηλίκων

Τετάρτη

Τετάρτη

A’ αίθουσα

17:30-18:30  Μουσικοκινητική Αγωγή
18:30-20:00  Moyenne I (Ballet)
20:00-21:30  Ballet Ενηλίκων

 

Β’ αίθουσα

18:00-19:00  Préparatoire (Ballet)
19:00-20:00  Elémentaire (Βallet)                                                                                                                                           

20:00-21:30  Σύγχρονο εφηβικό 

 

 

Πέμπτη

Πέμπτη

Α’ αίθουσα                                                                                                                                 


18:00-19:30  Moyenne II (Ballet)                                                                                                                                       

19:30-21:00  Avance (Ballet)

21:00-22:00  Stretching (βραδυνό τμήμα)

Β’ αίθουσα

18:30-19:30 Σύγχρονος & Δημιουργικός χορός (6-8 ετών)                                                                                           

19:30-20:30 Σύγχρονος χορός και Αυτοσχεδιασμός (9-11 ετών)                                                                                   

21:00-22:30 Σύγχρονος χορός Ενηλίκων

Παρασκευή

Παρασκευή

Α’αίθουσα

09:00-10:00 Progressing Ballet Technique Ενηλίκων                                                                                    .............................................................................................................

 

16:30-18:00 Προεπαγγελματικό - φυτώριο (Ballet)                                                                                                                                                                               

19:30-21:00 Ballet Ενηλίκων                                                                                                                

Β’αίθουσα

18:00-19:30 Σύγχρονο εφηβικό 
19:30-20:30 Hip Hop

Σάββατο

Σάββατο

Α’αίθουσα

09:00-10:00 Repertoire (ballet)